| UmbraDeVulpe a întrebat:

Prin ecografia la penis se poate afla chiar si cauza din care s-a facut roseata acolo? Sau asta deja nu se mai poate afla in acest mod? Nu se poate afla ce a cauzat roseata la penis printr o ecografie la penis? Daca nu, atunci prin ce fel de metode se poate afla ce a cauzat roseata acolo? Ca acum drept sa va spun eu chiar nu cred ca ar putea vreo crema sa faca sa mi se duca roseata pe care o am eu la penis... Nu stiu de ce dar chiar asa cred. Poate ma insel nu stiu dar asa cred pentru ca am folosit o saptamana si nici o schimbare... Si nu cred totusi ca in cazul meu merge asa cu creme... Dar totusi o sa le mai folosesc, dar mai intai sa fac si ecografie sau altceva care ar putea arata de ce e prezenta acea roseata acolo. Deci? Prin cate metode se poate afla de ce e roseata si care sunt ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ecografie la penis? Unde ai auzit de asa ceva? Ai luat-o razna?

| gabicoo a răspuns:

Mergi la un medic dermato-venerolog.
Bolile venerice nu se văd la ecograf. Se depistează în urma unui control și a unor analize.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Spala-te mai des, băăă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dermatolog, este foarte simplu.
Încearcă clinica Leventer, dai un ban, dar sunt nr. 1.

Răspuns utilizator avertizat