| UmbraDeVulpe a întrebat:

Odata ce se va stii din ce cauza am roseata la penis poate ca voi putea trata chiar si cu ceva pastile? Sau asta numai cu creme poate trece? Sau depinde? Ca mi-am facut niste analize miercuri si ma voi duce saptamana viitoare la doctorul care mi-a spus sa fac analizele pe care le-am facut ca sa le citeasca si atunci daca va vedea ca am vreo boala poate ca imi va spune ca pot si cu ceva pastile sau asa sa tratez, nu? Daca nu vreau cu creme

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pot fi multe cauze candidoza bălănită, trebuie sa astepti rezultatul analizelor, nu da cu crema fara recomandare medicala ca nu sti ce ai si agravezi situatia, dar ce simptome ai? Durere mincarime arsură?

Răspuns utilizator avertizat