| UmbraDeVulpe a întrebat:

Stiu ca poate asta e o intrebare tampita, proasta, dar totusi se poate ca sa ti se inroseasca penisul si sa nu se mai duca niciodata acea roseata? Ca si eu il am cam de multa vreme acum si ma tot dau cu crema nidoflor ca asa mi s spus un dermatolog la care am fost si fara rezultate. Stiu ca am cam exagerat cu intrebari de acest fel dar intelege ti ma. Nu cred ca e din cauza ca ma mastur bez ca o fac cu grija si nu frec asa tare si etc. Deci? Ce credeti ca ar putea fi cel mai probabil dupa parerea voastra? Si ce as mai putea face, sa ma mai dau cu de altfel de crema sau ce sa as mai putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi la medic sa iti dea altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Caro34 a răspuns:

Bună! Dacă ai primit o cremă de la medic, atunci ai o problemă și trebuie să revii la el să evalueze rezultatele administrării ei. Dacă nu ești mulțumit de acel medic, mergi la altul, însă nu are rost să tot pui întrebări la care noi dăm cu bănuitul! Tu știi că administrarea de creme se face după un consult pe care noi nu-l putem face pe net! Numai bine!