| FBtrust a întrebat:

Pro sau contra energizantelor? De ce?
Cine da cel mai bun argument castiga funda! XD

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pe termen indelungat provoaca moartea, un sofer de tir a murit din cauza consumului energizantelor constant a facut infart miocardic

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contra... exista destul alimente/bauturi naturale care au efecte energizante

| T0T a răspuns:

Contra. Îți distrug sănătatea.

| LoveSleep a răspuns:

Pro dacă stingi vodka cu el.
Contra dacă-l bei în loc de apă laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

coca cola zero 4 life!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sunt bune doar in situatii exceptionale cind chiar ai nevoie de "energie" Insa eu cred o ceasca de cafea ar fi mai folositoare. Bauturile energizante sunt interzise in Franta, Danemarca, si Norvegia, sunt vandute doar in farmacii, deoarece sunt considerate medicamente.