| IoanaRusu a întrebat:

Este mai bine sa vorbim fata in fata sau pe mess.Pareri Pro sau Contra cel mai bun argument primeste FUNDITA.

3 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Face 2 face

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Eu zic fata in fatahappyE mult mai bine pentru ca daca scrii pur si simplu pe mess te simti asa..normal ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat[in cazul in care e vorba de un baiat], daca te certi cu o prietena tot cel mai bine ar fi sa vorbiti fata in fata si sa va ziceti problemelehappy.Cum am zis si mai sus pe mess e ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat

| Andutsssaaaa a răspuns:

Fetele isi doresc cel mai mult ca prietenul ei sa ii vorbeasca fata-n fata deoarece asa isi da ea seama ca el tine la ea si e de incredere.In schimb UNII baieti, mai exact cei timizi considera ca e mai bine sa vorbeasca pe messenger in loc sa o cunoasca pe fata aceea, sa povesteasca.E pacat ca s-a inventat tehnologia asta, mai demult mergeau barbatii pentru fete si kilometrii intregi, pe jos!happySper ca te-am ajutat!kiss