| adrianpetrican a întrebat:

Problema la mine e asa cateodata cand ma trezesc ma simt foarte bine, apoi pe parcursul zilei incep ametelile, dezorientarea, (dificulatate la inghitire, dificultate la respiratie am tot timpul). Cand stau pe scaun si ma misc in fata ma simt greu! Cand ma ridic in picioare simt ca ametesc (ca si cand as fi beat tot timpul)-Deci beat permanent! (Asta nu tot timpul zilei-pe parcursul zilei incep aceste semne), apoi iar mai dispar. Nu pot ragai cum trebuie ceea ce inainte o faceam fara probleme! Am fost la medicul de familie nu a gasit nimic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aazra a răspuns:

Nu ti-a recomandat medicul de familie sa faci niste analize de sange sau un consult la un medic specialist? Ai deficit de fier? O parte din ce ai spus suna a anemie...