| Leutzzu a întrebat:

Raceala provoaca dureri musculare >?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da provoaca si dureri musculare

| William a răspuns:

Da.

| alexcoman34 a răspuns:

Da, poate provoca dureri musculare si oboseala.

| GottaBeYou a răspuns:

Raceala se manifesta prin:
- dureri de gat sau inrosirea acestuia
- dureri de cap
- febra
- infundarea nasului sau scurgerea de secretii nazale
- stranut
- respiratie dificila pe nas.
Deci durerile musculare nu intra in aceasta categorie. Sper ca te-am putut ajuta.
(funda?)