| IoanaAlexa2104 a întrebat:

Răspundeți urgent si repede
Stiu ca suna ciudat, dar am o bubiță care arata ca un cos in zona genitala
Ma ustura la atingere si mi-e frica sa o sparg
Am 15 ani si nu am întreținut relații intime
Ce sa fac? Ca vreau sa scap mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poate fi vorba de un cos, de un fir de par infectat sau de un herpes.

Dar daca nu ai intretinut relatii sexuale, sansele sa fie herpes genital sunt destul de mici.

Nu prea ai ce sa faci, decat sa il lasi sa treaca de la sine. Daca nu trece intr-o saptamana, doua, atunci mergi la doctor.

| Divy a răspuns:

E posibil să fie infecție sau herpes
Vezi dacă găsești vreo potrivire cu ce ai tu: http://www.romedic.ro/forum/un-fel-de-cos-in-zona-vaginala-6002