| anonim_4396 a întrebat:

Recent am facut analize pentru hepatita B si C, ideea e ce pot face daca rezultatele ies pozitive, nu stiu daca pana Luni gasesc pe cineva la particular in capitala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Oricum, nici rezultatele nu le ai pana luni.
Daca rezultatele vor fi pozitive, vei face un tratament. Daca il vei urma sever, te vei vindeca. Sa speram ca sunt negative. Dar daca nu, sa nu iesi din cuvantul medicului curant!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Demidol):

Le-am luat azi dimineata, au iesit negative, mersi mult!