| Chifla2010 a întrebat:

In spital mi s-au facut analize si au iesit cu Hepatita reactiva, din cate am auzit inseamna ca am virusul dar doarme, si daca nu tin regim pot da in hepatita. Vreau sa stiu daca tin regim dispare de finitv acest virus? Sau voi putea da oricand in hepatita. Si ce simtome are heptita, de ce sa ma feresc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Specifica ce fel de virus hepatic ti s-a descoperit, este foarte important.

| Chifla2010 explică:

Doar "hepatita reactiva" scrie