| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Recomandati ceva pastile pentru acneea vulgara? Nu creme.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

încearcă vitaminele de la acne out

| Donsavas a răspuns:

Nu folosi pastile! Exista terapia cu dermapen/dermaroller si alte metode de îndepărtare a acneei.

| Cameliapantiru a răspuns:

Recomand vizita la medicul dermatolog. Nu îți distruge sănătatea luând pastile (sau creme) recomandate pe net de persoane fără studii medicale! Poate fi foarte, foarte periculos.

| GouDidodino a răspuns:

Sotret/Roaccutane

Răspuns utilizator avertizat
| chanel333 a răspuns:

Roacutane- cu recomandarea medicului dermatolog!