| Lolkkk a întrebat:

Sa mor eu ca plâng va rog, ajutati-mă, m-am săturat de iarnă, eu ma jucam fotbal mai mult, acum mai ma joc pe naiba. Daca ninge o sa stau in casa ca odata era sa mor de la un bulgăre de zăpadă și va intreb pe voi TPU, oare ce vom face cand vine iarna? Vom sta in casa, va mai iesi cineva? Va rog o soluție ca ma jelesc pe pernă.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai plange, ca-n emisfera sudica este primavara acum, iar in decembrie vine vara!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce iarna visezi? Ca nu a mai nins cel putin in Bucuresti din 2010, anul trecut daca a nis o zi, si sa topit aia nu a fost deloc iarnă.

| Lolkkk explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ba da anul trecut a nins la mine aici si la Bucuresti

| Catrice a răspuns:

Nu decedasi deci nu plângi... logichee hee

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poți închiria cu prietenii o sală de sport câte o oră, din când în când.

| Mirel4412 a răspuns:

Exista terenuri de fotbal cu balon peste ele, in care poti juca fotbal. Eu de abia astept iarna o iubesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Și ce anume vrei mai exact de la noi? Să oprim iarna să vină? ca să te poți juca tu fotbal? și să nu te omoare bulgării răzleți de zăpadă? : ))

| brokxy a răspuns:

Mor de râssss laughing laughing laughing laughing laughing laughing
Sa dea Domnul zapada de 10 metriii