| Anonimow a întrebat:

A folosit cineva Mibazon pentru cosuri? imi tot ies cosuri din alea naspa sub piele si mari si mereu imi "omor fata", cu igiena stau bine deci fara sfaturi din astea laughing.Am auzit ca mibazon desi e produs veterinar este f bun impotriva cosurilor, alte solutii am folosit dar au fost fara rezultat.Deci daca a folosit cineva Mibazon imi zice si mie care e trebuie cu el? e bun, cum se foloseste. Mersi fain de raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BogdanLuca a răspuns:

Depinde ce acnee ai, daca e ceva inflamabil merge daca e acnee chistica nu merge.

| MrLoveLife a răspuns:

L-am folosit eu. Efect? dupa 3 sapt=0.Recomand pastile sotret 10.Cate 1 pastila pe zi timp de 3luni in sus depinde ce fel de acnee ai.Rezultate ai sa ai pe zi ce trece mai bune.
Mult Noroc

| Szanto10 a răspuns:

Du-te la un dermatolog si ala o sa-ti recomande ce este cel mai bine, iti va prescrie medicamente si ceva solutii.cea mai buna solutie happy