| adonisani a întrebat:

Sal.acum ceva timp am observat ca am o pata rosie pe picior.insa ieri mi s-a invinetit si a inceput sa ma doara si piciorul.De asemeni am febra, dureri de cap, ameteli frisoane.si o durere ..la maini si picioare. stiti cumva ce am, ca eu habar nu am. mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gosh0108 a răspuns:

Greata, varsaturi? din ce ai scris tu aici, sunt simptome ale virusului west nile... du-te la medic!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Du-te la urgente nu mai sta asa