| UnBaiat439 a întrebat:

Am niste dureri de burta de fiecare data aproape de fiecare data dupa ce mananc. Poate fi de la mancare? Sau poate am mancat ceva ce nu a placut stomacului meu?

P.S.: Durerea e de ziua anterioara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mahima a răspuns:

Daca e de fiecare data cand mananci, nu cred. Poate fi un inceput de gastrita, sau ceva de genul.Cel mai bine ar fi sa te duci la medic.Nu poti afla un diagnostic cu acuratete aici.Nu-ti face griji, doar fa-i o vizita medicului de familie si vorbeste cu parintii tai.