| anonim_4396 a întrebat:

Sal.
De unde pot cumpara ulei de ricin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din farmacie.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Farmacie.

| kitten95 a răspuns:

Orice farmacie/profi/kaufland/real etc.

| Gamerita a răspuns:

Dl farmacie

| Bijutierul1 a răspuns:

Http://www.naturo.ro/product/id/40/ulei-de-ricin/ - 19 lei sticluta, mai cauta pe net.

| Bella12 a răspuns:

Eu imi cumpar de la plafar

| AlinaAlinuzza a răspuns:

Cumpara de pe Bio-Cosmetics.ro e de foarte buna calitate.Si eu am cumparat de acolo