| Gabriel_Ionasc_1988 a întrebat:

Sal,e cineva care si-a facut operatie cu laser la ochi pentru miopie sau astigmatism? as vrea sa stiu daca ati avut complicatii dupa sau daca revin dioptriile inapoi cu timpul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Complicatii foarte rar apar. De revenit revine daca iti continui obiceiurile gresite de a-ti folosii ochii. Adica stai prea mult in fata calculatorului sau citesti foarte mult fara pauze... Si a doua oara operatie nu se poate face in multe cazuri.