| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste linkuri de pe youtube cu flotari pentru biceps si ceva pentru spate? nu mai vreau sa fac sala.
Mc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Foudre a răspuns:

happy, lasa salahappy, fa flotari la marginea patuluihappy sau cu capu in jos rezemat de peretehappy, un alt sfat mergi la tara si crapa lemne, nu lasa branza jos, sapa un sant, incarca ceva la lopata, faci un fizic de invidiat GARANTEZ

| niku383 a răspuns:

Alex limba rusa o intelegi sau nu?

| anonim_4396 explică (pentru niku383):

Nu, de ce intrebi?

| niku383 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am video cu lamurire cu tot doar ca e pe rus

| anonim_4396 explică (pentru niku383):

Pai nu mi trebuie lamurire. pot sa le fac dupa imagini.

| niku383 a răspuns:

Ok alex daca vrei eu pot sati traduc lamurirea ce vorbeste el eu stiu rusa!