| DannyyDanutzz a întrebat:

SAl, nu stiu daca am fimioza! Cand penisul este moale pot sa decalotez dar simt o jena asa ca o frica laughing dar cand este tare nu pot decat 3 sferturi din capul ei! as incerca sa trag mai tare dar imi e frica sa nu ramana strangulata!

Mentionez cand eram mic nu aveam probleme o decalotam cand voiam eu :X ce imi mai placea laughing

P.S Am fimioza sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai nimic nepoate.Doar putina curiozitate.Esti virgin.

| DannyyDanutzz explică (pentru darrio2007):

Ai patit si tu la fel? smug Deci pur si simlu cand e tare daca trag de ea ma ustura asa pielea dar merge big grin imi e frica sa nu ramana strangulata! CAnd o sa penetrez un vagin :X:X:X:X o sa se " Repare "? Nu o sa ma doara?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Posibil să fie vorba de fimoză.

Te duci la medicul urolog pentru un control de specialitate şi tratamentul adecvat!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie şi ceri Trimitere la urolog.

Toate cele bune.