| MadalinG99 a întrebat:

Sal,sunt operata de hernie de 2 ani si a inceput sa imi aporteasca piciorul stang pe aceeasi parte si ma doare, aveti vreo idee stiti ce as putea sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de o reevaluare medicală.
Sănătate!
Pa, pa.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

DA, cat mai repede la doctor, cu asa ceva nu e de glumit...

| AnalbagRevine a răspuns:

E posibil sa inceapa din nou sa se stenozeze canalul vertebral. cere sa ti se faca un alt RMN