| fast4ever a întrebat:

Am o problema cu niste bubite (sunt rosii catre exterior si niste bobite mici albe in interior)care stau toate pe o mica portiune de pe pielea piciorului. Prima data mi-a aparut la piciorul drept si am dat cu flocinolon(cred ca asa ii zice)seara, iar dimineata abia se mai vedeau. Dupa cateva zile mi-a aparut si la celalalt picior am trat si acolo si acum pe ambele picioare la nici 2cm de fosta zona au aparut din nou.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xenonNDR a răspuns:

Probabil esti alergica la ceva ori este de la caldura.