| BiggestNoob a întrebat:

Ma doare in partea dreapta jos sub coasta cand respir de vreo 4 zile, azi a 5 a zi s-a lasat durerea pe toata burta.Am sunat azi noapte la salvare, m-au dus la spital, acolo mi-au facut o injectie cu algocalmin si m-a trimis acasa.Am fost azi dimineata la medicul de familie si mi-a dat niste calmante, nu am facut nici un ecograf nicaieri si eu nu mai rezist de durere.Am sa incerc sa merg la un cabinet particular cat mai repede posibil pentru un ecograf.Intre timp are cineva idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Byencutza_Byanca_1997 a răspuns:

Poate ai apendicita!

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Acolo e colecistul. Probabil e inflamat, trebuia sa-ti dea No-spa nu calmante.

| BiggestNoob explică:

Am fost pana la urma operat d apendicita...