| MinerulC a întrebat:

am o mica problema.
nu stiu daca posetez unde trebuie sa incep:
acum 2 zile m-am trezit cu o durere foarte puternica la inima m-am panicat si am inceput sa tremur am sunat la salvare am fost la spital unde am fost internat (inca sunt dar mau trimis acasa)
la spital mi s-au facut urmatoarele "Analize" recoltare de sange, radiografie pumonara, cardiografie(nu stiu daca am scris corect) apoi mi s-a facut urmatorul tratament 2 perfuzi cu algocalmin si cateva injecti cu ceva antibiotice puternice nu imi amintesc exact numele am dormit in spital 1 noapte apoi a trebuit sa mai raman inca o noapte pentru a face din nou o cardiografie intr-un final s-a constatat ca durerile de inima au inceput din cauza unei raceli puternice. am fost trimis acasa acum au inceput iar durerile. deja incep iar sa ma panichez simptomele sunt diferita fata de prima oara acum daca rad puternic incepe sa imi creasca tensiunea si sa ma intepe inima

inainte simptomele erau altele daca respiram ma intepa inima. stiu ca nu am gasit locul perfect pentru a cere sfaturi dar daca cineva se pricepe catusi de putin in domeniu astept niste pareri multumesc frumos cu stima MinerulC

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
probabil ai racit puternic si ai Anghina pectorala.un tratament urmezi? medicul de familie stie despre starea ta? urmeaza tratamentul. cauta sa nu intri in panica si vei vedea ca peste 2-3 zile nu mai ai nimic. poti lua un algocalmin.dar tot sfatul medicului conteaza cel mai mult
O zi frumoasa sa aihappy