| Anonymus3000 a întrebat:

Mai devreme am incercat sa fac niste driblinguri si nu stiu ce am facut si m-a luat o durere la genunchi la os si de atunci cand ma las pe degetele de la picior ma doare dar cand stau normal nu ma doare ce credeti ca e? Eu zic ca un fel de carcel voi? SI cum fac sa treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Omule cu genunchii nu te joci ...eu la fotbal m-am intins dupa o minge si am facut o entorsa la genunchi de toata frumusetea!
...si am stat 3 saptamani cu un nenorocit de ghips!
...nu te juca cu chestii de astea!
Din ce zici tu,nu pare foarte grav! probabil ca va trece in cateva zile, dar daca e sa nu treaca, du-te la medic de urgenta!
Sa nu fie ceva mai grav.ca o fractura la menisc!