| anonim_4396 a întrebat:

pentru inceput scuzati categoria nu am stiut unde sa o pun si in al doilea rand de o ora jumate ma doare burta foarte tare in zona abdominala si tot ce am incercat nu a prea mers.Va rog spuneti-mi ce sa fac sau ce sa iau.Multumesc anticipat si astept un raspuns cat mai rapid.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

Du-te la medic, pot fi mai multe cauze.Pe mine ma durea asa, cand am avut pietre la fiere(calculi biliari)

1 răspuns:
| DenisaDeny98 a răspuns:

Sall... Pe mine m-a durut foarte tare si am mers la medic si am avut apendicita...