| andy14 a întrebat:

Sal TPU vreau sa-mi fac un tatuaj temporar si am vazut ca se face cu un flacon cu gel cu un ac la capat cand se face tatuajul acel ac trebuie sa intre in piele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| denysuka16 a răspuns:

Eu cred ca nu intra in piele daca este temporar