| LolLzz a întrebat:

am o problema si as vrea sa ma ajutati...ieri la mare mi-am facut un tatuaj temporar care tine 1luna. tipul mi-a zis sa nu ating tatuajul o ora dar din greseala am pus palma stanga pe el dupa 20min. Tatuajul inca arata bine dar mana mea e jumate neagra si nu stiu cum sa dau jos urma de tatuaj de pe mana stanga. Ca nu vreau sa stau pana dispare de la sine FUNDA pentru raspunsul bun xD

Răspuns Câştigător
| AlleAllexandra99 a răspuns:

Poi eu zic sa te speli foarte bine si vreci bine palma cu peria. Poate nu dispare din prima dar daca faci asta cateva zile cred ca va disparea. Funda?