| Bagwell69 a întrebat:

Salit! De ceva timp am o problema. Cand dorm vine deodata o senzatie tare de voma pana in gat, incepe sa imi curga si nasul si imi lacrimeaza si ochii iar gustul ala de voma in gat dureaza ceva timp, de la ce ar putea fi? Vi s-a intamplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Probabil aciditatea din stomac este mare. Incearca pentru o perioada sa eviti bauturile carbogazoase( tot ce are bulbuci, de la apa la bere), fruclele de genu: portocala, mandarine, mar, lamaie si chestiile picante. Si ultima masa sa fie cam cu 3 ore inainte sa te pui sa dormi. Daca nu iti trece ar trebui sa megi la doctorul de familie.