| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am am o stare de voma continua, ma dor ochii, imi vine mereu sa dorm, am un mers mai dezechilibrat, cand ma ridic din pat am ameteli si uneori imi pierd si vederea putin din cauza ametelii, am dureri in gat si respir greu. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

E posibil să fie din cauza lipsei de somn. Fă-ți un program de somn și urmează-l.

2 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Fie nu mananci destul, fie ai lipsa de vitamine. Poate suferi de anemie.
Intreaba un medic pentru a-ti gasi cauza problemei.

| danmunteanu84 a răspuns:

Ar putea fi momentul in care te duci la un consult medical de specialitate? Nu de alta, dar daca iti pierzi sanatatea nu tare se mai intoarce.