| stangaionut a întrebat:

Sall all ma numesc ionut si vr sa slabesc am 55kg sau 50g nu stiu exact vr sa ajung la vreo 35-40kg da am citi cateva topicuri si am aflat doar ca sa fac mult sport etc ei bine... eu joc aproape in fiecare zi fotbal si transpir mult daca transpir mult slabesc bine?| ziceti voi ce mai tr sa fac nu vr pastile superslim etc vr sa stiu cum sa slabesc natural cu sport cu mancarea etc ps: dau funda big grintongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| stangaionut explică:

Ba am gresit mai gresesc ( nimeni nu-i perfect) a si am cerut sa vad si daca e bine daca fac fotbal slabesc de la asta? ps: dau fundawinkingwinking

| stangaionut explică:

Hai ziceti-mi plzzzzzzzzzzzz :Xbig grin

| BlackMan a răspuns:

Cum sa ai 50 de g?laughing))
faci sport mananci mai multe fructe si bei mai multa apa... faci abdomene, genofleziuni, jokinglaughingd