| rrrrr a întrebat:

Daca fac sport si nu transpir nu slabesc?

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Transpiratia inseamna oboseala corpului si eliminarea grasimii.
Deci, cam asa e cum zici tu.

Daca vrei sa slabesti, cel mai bine este sa alergi intre orele 7-8, in fiecare dimineata! Asa o sa vezi cum incet`incet slabesti`.
Sper ca te-am ajutat.

| rater1994 a răspuns:

Pai da ce sport faci? ca asa nici eu transpir si am cam 75 77 Kg am 1, 75 17 ani si nu transpir dar depinde daca depun efort mai mare slabesti si daca facia sa cum faci dar oricum ii mai mult vb de arderi tot slabestiwinking

| Escape a răspuns:

Nu, nu trebuie sa transpiri neaparat, sunt unii oameni care transpira mai mult, alti mai putini, dar trebuie sa simti ca te dor muschi cat de cat a2-a zi, altfel nu faci destul efort happy acum sper ca nu faci si tu vreo 10 abdomene si vrei sa transpiri

| TheSearcher a răspuns:

Da.prin transpiratie se elimina toxinele din corp si scade stratul de grasime >.> transpiratie este un proces IMPORTANT pentru o viata sanatoasa big grin

| SloOpY a răspuns:

Prin transpiratie se elimina toxinele...deci nu, nu slabesti

fa mai mult efort
bafta:*:*

| JusTMeEmmY a răspuns:

Da logic, cu cat transipiri mai mult cu atat mai repede dai kg joswinking dar n-ai cum sa faci sport si sa nu transpiri e ca si cum eu nu beau nimic, doar putin straight face

| raduconstantin11 a răspuns:

Poti vedea aici http://deslabit.cabanova.com/slabeste.html

Sunt foarte bune, sper sa te ajute