| Eumada a întrebat:

Sall! Am 14 ani si mi-a venit prima data ciclul in 1 ianuarie 2012 si de atunci nu mia mai venit 4 luni si in acele 4 luni cat timp nu mi-a venit ciclul este normal sa imi curga acel lichid alb? si acum tot asa imi curge acel lichid alb...straight face :* Dau Funda! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este normal ce ti se intampla. Secretia vaginala va fi permanenta, pana la menopauza. Dupa prima menstruatie pot urma pauze, uneori chiar de un an, fara ca asta sa insemna vreun pericol.

| mizantropuldinmine a răspuns:

Nu te ingrijora este normal, pentru mai multe sfaturi intra pe Noi fetele