| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a venit ciclul pentru prima data pe 12 ianuarie, seara. Azi ar veni ca e a treia zi. E normal sa curga fff putin? Eu stiam ca tine mai mult.
P. S : Am 13 ani

Răspuns Câştigător
| Rubi91 a răspuns:

Pai si mie la inceput tot putin mi-a tinut.Cu timpul s-a reglat, si-a schimbat si data.Depinde,unele fete au 3 zile, altele 7.Depinde de fiecare organism. Sper ca ti-am fost de folos.

4 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Asa este la inceputhappy...cu timpul o sa se regleze si o sa iti vina mai mult...

| Puffy26 a răspuns:

Da, pentru primă oara e normal să curgă putin. Data viitoare iti va veni peste 28 de zile. fundăăpuppy dog eyes?

| Lala20 a răspuns:

Da, la inceput asa e! Si la mine tot asa a fost cateva luni (3-4) si dupa aceea a inceput sa vina tare si calumea :-s O sa ti se intample si tie, nu iti dori! laughing Bucura-te cat mai e asa. Funda?

| Georgiana05 a răspuns:

Buna si tie.Nu ai de ce sa-ti faci griji, e normal, tuturor fetelor li s-a intamplat asa.Esti inca la inceput, si din aceasta cauza organismul tau nu e "obisnuit", ca sa zic asa.
Nu-ti dori sa-ti vina sanatos, e dureros [ depinde de la fata la fata ] si daca vei avea ghinionul sa te tina si mult, o sa turbezi laughing.