| anne1 a întrebat:

Bunahappy. De la un timp cam de vreo 3, 4 luni imi curge un lichid alb. E posibil sa imi vina ciclul? Nu prea am dureri de burta, am avut atunci cand mi-a curs prima data acest lichid.Deci intrebarea este daca o sa imi vina ciclul.Rasp cat mai repedepuppy dog eyesfundita.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa ti vina, fi pregatita

| saby26 a răspuns:

Da se pregateste organismul pentru un viitor ciclu dar sunt si exceptii de ex:daca nu cumva ti-ai inceput deja viata sexuala daca da ppoate fi si o infectie depinde cum se manifesta la tine daca este urat mirositoare cum ar fi a acrit sau chiar miros de peste la unele boli mai grave.aceste dureri apar si la unele infectii vaginale.acum tu stiii cel mai bine ce ai facut si daca banuiesti ca asta ar putea fi,

| CristinaLorena a răspuns:

Da. nu te speria

| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

DAb,esti pe cale sa iti vina menstruatia.Eu iti sugerez sa folosesti adsorbante de la discreet si sa nu faci prostia sa folosesti o.b pentru ca nu sunt pentru virgine

| anne1 explică:

Si cam in cat timp ar trebui sa vina?

| anne1 explică:

Nu,nu mi-am inceput viata sexualastraight faceam dabea 12 ani.