| anonim_4396 a întrebat:

Sall
Am ciclu de un an.
Am avut durere premenstruala numai la inceput in rest niciodata ciclu venea si trecea regulat fara dureri
E NORMAL?
Orce raspuns conteaza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ai vreun motiv de neliniste,personal nu am avut dureri niciodata.
Dar,niciodata!
Vedeam in jurul meu fete palide,ghemuindu-se de durere,intelegeam si le compatimeam,dar eu nu am trecut prin genul asta de dureri niciodata.
Si, un amanunt, am avut parte si de cele mai usoare sarcini posibile, lucru pe care il doresc tuturor viitoarelor mamici!happy
Asa ca, stai linistita si bucura-te ca nu ai parte de dureri, te numeri printre norocoase!happy

2 răspunsuri:
| vrausafiueu a răspuns:

Da! e normal..depinde de fiecare organism..ar trebui sa fii multumita..alte fete..se urca pe pereti de durere...

| anonim_4396 explică (pentru vrausafiueu):

Pai sunt multumita doar ca nu stiam daca asa trebuie sa fie