| catalin221997 a întrebat:

Sall,cine stie ce pot face sa nu imi imi creasca mustata sau daca e sa creasca sa creasca mai greu pentru ca mie imi creste mustata repede si nu imi place cum imi sta am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Rade-te mai des, n-ai ce face altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| bellatrix24 a răspuns:

Nu prea ai ce face. Eventual sa te barbieresti cam asta e singura solutie. Dar nu iti va creste mai greu...