| ofataoarecare123 a întrebat:

Sall daca ma mananca ochii lacrimez stranut si simt ochii uscati sunt sanse sa port ochelari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te duci repede la doctor
Eu cand a trebuit sa port ochelari nu simteam ca am ochi uscati sau lacrimam, ci doar nu vedeam bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, posibil sa-ti recomande doar niste lacrimi artificiale

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt sanse sa fii răcită.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru ofataoarecare123):

Deci tot la ochi este problema. Ar fi bun un control la oftalmolog. El iti va spune daca ai nevoie de ochelari sau nu.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai noroc poti sa scapi cu niste picaturi lubrifiante si eventual cu ochelari de protectie pentru pc/tv.

Mergi la oftalmolog.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu neaparat. Fugi la un oftalmolog si vezi ce se intampla. Dar mai intai documenteaza-te un pic de aici

http://www.csid.ro/......-11281749/

Răspuns utilizator avertizat