| anonim_4396 a întrebat:

Sall, de vreo 3-4 luni am o problema deasa. Cand ma mai duc pe undeva supermarket-uri, sau locuri cu multe persoane[mai aglomerat] ma ia o ameteala 4-5 minute. Cum as putea sa scap de aceasta afectiune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In supermarket stau cu ceasul maxim 20-30 de minute.
Este locul cel mai poluat din punct de vedere energetic. Uneori lipseste si oxigenul.
Se pare ca esti mai receptiv.
Cei care au simturile mai reduse pot sta cu lunile in locuri aglomerate si harmalaie.Chiar le place.
La mare prefer locurile retrase fara galagie, sa aud vantul si marea nu prostimea care tipa.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Poate ca e din cauza lipsei de oxigen, du-te undeva si respira aer curat proaspat dintr-un loc aerisit.

| VictorMihail1990 a răspuns:

Probabil de la stres..eu zic cand ai sa mai mergi acolo, incearca sa te calmezi, si sa te concentrezi pe ce ai de facut.big grin

| Danny112 a răspuns:

Ar trebui să mergi la un doctor, ar putea fi ceva mai grav!

| Danny112 a răspuns:

Ar trebui să mergi la un doctor. Ar putea fi ceva mai grav!