| pulivercs_8369 a întrebat:

Sall...Niste prieteni de-aimei au facut o gluma proasta, au s-au pisat intr-o sticla de cola si au dat unui copil sa beie. o sa pateasca acel copil ceva? imediat dupa ce a luat in gura a scuipat si s-a dus si s-a spalat pe dinti... Funda+Vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ciapi a răspuns:

No sa pateasca nimic decat poate ca o sa-l doara putin burta dar nu e ceva grav Funda?

16 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Bravo mai.Ce sa ne mai asteptam de la voi?

| Ramonaaaa a răspuns:

Sall!
Acesti prieteni de ai tai au facut un gest... putin spus, urat un gest de-a dreptul dezgustator si care arata ca sunt lipsiti de educatie, mai pe romaneste nu au "cei 7 ani de acasa".
Nu stiu ce se poate intampla dar este mai bine sa ii anuntati parintii nu sa lasati lucrurile asa!
Altadata, cand acesti prieteni vor sa mai faca ceva de genul asta ar trebui sa ripostezi daca nu iti convine nu sa vii aici sa ne intrebi pe noi ce ai de facut dupa ce faptul este deja consumat straight face.

| AFR81 a răspuns:

Nu patesti nimic stai linistit.

| desisdana a răspuns:

Stai linistit ca nu o sa aiba nici pe naiba.nu e nimic.asta in cazul in care prietenii tai nu au ceva boala contagioasa sau se drogheaza & stuff.a si apropo in strainatate(am uitat ce tara) e un restaurant unde urina e considerata o delicatesa.deci copilul nu o sa pateasca nimic

| Alyn1998 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor taaareeee si sa stii ca nu pateste nimica copilu pentru ca chiar daca "urina" este un rezid al corpului uman substantele nefolositoare sunt eliminate de organism tot prin urinare
dai si mie o funda ca sunt nou pe aici si nu am multe
P.S. si eu am facut asta odata rolling on the floorrolling on the floor)))))

| xAndraax a răspuns:

S-ar putea sa ii iasa niste bube la gura sau sa se intoxice dar in rest ceva grav nu cred. Funda?love struck

| VivianKorea a răspuns:

Sau chiar tu nu esti sanatos la cap

| Inessix a răspuns:

Nu cred ca pateste nimic, doar n-a baut toata sticla intreaga. Totusi este bine de stiut ca urina e toxica. URÂT GEST!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am impresia că acel copil ai fost tu, după cum te îngrijorezi thinking

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Uita-te la bear grylls, ai vazut ceva neobisnuit la el?

| DragosTR a răspuns:

Raspunsul este da!

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Nu pateste nimic caci nu a inghiti.Si prieteni tai sa se duce din cand in cand la pshiolog! Ar trebui ca parinti copilului sa fie anuntati!

| FacebookManiac a răspuns:

Buna!
Roaga-i pe prietenii tai sa mearga la un pshiholog.Doamne cum sa faci asa ceva, doar daca esti esti complet retardat?
Si nu o sa poteasca nimic...doar daca prietenii tai nu au o infectie urinara.
Pa.

| RoB28cuFunda44 a răspuns:

Bai, un var de-al meu a baut diloant. L-a dus la spital 3 zile si apoi si-a revenit. P*****l nu este chiar atat de rau. Uite-te pe Discovery la Tehnici Esentiale de Supravietuire. Acolo Bear Grills bea si pisat.

| iuliaaa_8865 a răspuns:

Nu o sa pateasca nimic, dar o sa pateasca prietenii tai pentru ca exista cineva care sa ii puna la locul lor

| baby_8989 a răspuns:

Ma scuzi...e o intrebare cam absurda. Nu pateste nimic. Nu are celaughing Decat o sa tina minte gluma proasta