| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

Ieri am ejaculat in prezervativ, apoi am urinat si am facut dus unde m-am spalat cu săpun. La câteva ore am urinat apoi la ceva timp prietena mea mi-a facut un oral scurt apoi am pus prezervativul de l-am băgat pe baiat in ea. Si dupa câteva minute, a lipsit lubrifierea iar ea a pus scuipat din gura. E in perioada fertila. E vreo șansă? Adică daca mi-a ramas ceva pe cap iar ea a luat gura si l-a pus pe prezervativ

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Hai sa fim seriosi. laughing O sarcina aparuta in acest mod/fel ar reprezenta mai mult decat o noua minune a lumii. big grin

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu sunt sanse ca iubita ta sa fie gravida.

| LPCTSTR a răspuns:

Intrebarea ta se contrazice cu user image-ul.
Nu stiu daca sa iti raspund serios dar voi incerca:
Fetiţul meu, nu va pati nimic. Si un test de sarcina...ne?
Speriat mai esti.
Insa cum nu ai spus, chiar daca exista sperma pe/in jurul capului(penisului), si te-ai spalat si apoi uscat, presupun ca au trecut 5 minute in care zona ramas uscata si astfel ca spermatozoizii sa moara.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e nicio sansa ca doar nu o avea sperma in gura prietena ta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ar fi de domeniul fantasticului si supranaturalului daca prietena ta ai reusi performanta de a ramane gravida cu ajutorul salivei pe post de lubrifiant. Hai sa nu ne gandim atat de departe.