| Iryna16 a întrebat:

Sall.
O sa incep asa de cand m-am nascut am aflat ca am barbia data mai in fata si de curand imi trosneam maxilarul si se auzeau mai multe sunete.Noaptea cand dorm parca aud sunete din maxilar imi este frica ma duc la doctor maine imi trosneste si nu pot deschide gura mai mult de 2 degete

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| clickclicksnap a răspuns:

Pai du.te la doctor, nu mai astepta

| Iryna16 explică:

Am fost la doctor si mi-a recomandat niste medicamente diclofenac

| anonim12344515312 a răspuns:

Salut, am avut aceeasi problema ca tine dar eu am fost mai demult la doctor 9-10 ani si mi-a pus o proteza nimic mai mult doar ca aceasta proteza nu este de aia in dinti, ea este fixata pe cerul gurii, nu exista niciun fel de durere, aa pardon durere doar la buzunar ca am dat pe proteza 16-17 milioane vechi pe ea.