| anonim_4396 a întrebat:

acum de cateva minute m-a luat o durere puternica putin mai jos de unde ar veni inima nu era junghi intepatura pur si simplu durere dar dinacea stil plaman daca stiti ce vreau sa ma refer si a radiat mai in jos unde ar veni stomacu si ma si ars stomacu acum ma doare in fata putin mai jos de inim si in spate unde ar veni stomacu ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Sunt dureri de crestere nu te mai sperica ca fraierul laughing pe mine ma dureau toate si inima dar acum am crescut si nu ma mai doare nimic o sa iti treaca

| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu stiu ce ar putea fii. Dar daca durerea nu inceteaza, mai bine te duci la spital. straight face Nu glumesc.

| millyca a răspuns:

Asta seamana a intoxicatie cu mercur, dar nu sunt in masura sa imi dau cu presupusul.

| eaglewatch01 a răspuns:

Fumezi? Stomacul.Mergi la medic.

| TuttyFk a răspuns:

Da posibil sa fie de crestere ca eu acum peste 1 luna fac 14 ani au trecut doar ca ma doare cand ma aplec deci e dela spate.

| TuttyFk a răspuns:

Nu fumez mercur in casa nu am cola, pepsi sau sucuri cu cofeina nu beau deloc. acum mi-a trecut.