| prizeFTW a întrebat:

Hei. Acum cateva minute cand m-am pus in pat am dat cu capul de perete si m-a durut foarte tare. Pentru o secunda m-au luat ametelile. Am dat cu partea din spate puternic. Acum ma doare tot capul si am o senzatie de voma, ma foare stomacul si am avut un junghi puternic de tot in inima de n-am putut nici sa respir. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandru009009 a răspuns:

Incearca sa iei o aspirina, te va calma.Incearca sa stai intins,poate sa si dormi, dar ori ce ai face sa nu te mai gandesti la asta, deoarece va veni efectul Nocebo, adica tu doar daca te gandesti la lovitura, durerea va fi accentuata de creier.Relaxeaza-te,vei fi bine!

P.Sbig grinaca doamne fereste, nu iti va fi mai bine, trebuie sa mergi la un medic, el stie tot ce e mai bine.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este din cauza căldurii, mergi la camera de gardă.
Pa, pa.

| Braaaaaaaaa a răspuns:

Du-te la doctor happy.