| theandreicuriosulXbox360 a întrebat:

am aproape 14 ani! Si am 1, 75 si mi-se pare cam picioarele, strâmbe, adika, când stau picior lănga picior, se "leagă" într ele ce să fac. Am făcut, exerciții" de mă dor picioarele, dar tot strâmbe sunt, ce să fac. Dau funta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| good2answer a răspuns:

Salut! In primul rand, omul se vede de 77, 7 ori mai urat si mai anormal decat este de fapt. La inaltimea si varsta ta, nu prea ai ce sa faci. Sigur nu esti o anormala. Si ca sa mai auzi sfaturi gen: accepta-te asa cum esti, imbratiseaza eul tau, etc., nu prea merg, pentru ca nimeni nu stie cat de complexata te poti simti. Eu stiu clar ca nu se vad naspa asa cum le vezi tu. Si mai ales nu te mai concentra pe ele, caci aslfel lumea exact la ele se uita. Pune in valoare altceva si o sa vezi ca o sa fii complimentata chiar si pentru picioare. Stai tare ca nu e nimic aiurea in realitate.