| nuby a întrebat:

Eu stau langa tineret.Si ies in fiecare zi in parc acolo, si mai vine o fata pe care nu am mai vazut-o si vreau sa ma imprietenesc cu ea si u stiu cum..Adika nu stiu despre ce sa vorbim si sa devenim prietene fiindca mi se pare ca am fi perfecte impreuna. Chiar nu stiu cum sa fac sa fim prietene..Ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu despre ce sa vorbiti..Despre intamplari din trecut haioase, mai putin haioase, despre ocupatii/scoala.o sa vedeti ce usor se poate trece de la un subiect la altul..Si in fine dupa ce iti devine prietena cred ca te descurci si singura sa porti o discutie cu ea..Si nu te supara dar suna cam lez faza cu am fi perfecte impreuna.

| nuby explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream ca am fi perfecte impreuna adica: ne potrivim si la aspect si la comportament. adica simt ca parca am fi facute una pentru cealalta

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuby):

In fine eu fiind baiat gasesc cam ciudate unele expresii de ale voastre.