| Madalina_1661 a întrebat:

Mie mi se pare ca am picioarele strambe, adica daca sau cu picioarele lipite mi se formeaza 2 paranteze(una de la fund in jos pana la genunchi si alta de la genungi in jos.mama mi a zis ca le am asa pentru ca atunci cand erau mica stateam cu picioarele strmb(gen cum stau emoneii aiarolling on the floor, credeti ca daca fac exercitii pot sa le fac mia frumoase? pls,

8 răspunsuri:
| geoanarandi a răspuns:

Daca nu aveai genunchii unii langa alti erai cracanata dar u zici ca ii ai
nu cred ca e ca ai stat ca emu*istii

| Annitu a răspuns:

Si eu stateam cum stau emo-istii si n-am nimic...si ...nu stiu ce le-ai putea face. poate doar sa-ncerci sa stai normal.

| Maria123 a răspuns:

Nu cred ca te ajuta prea mult exercitiile, dar poti incerca.Desi eu nu cred ca ai picioarele strambe, daca te uiti cu atentie ai sa vezi ca multe fete care sunt slabe au picioarele asa, eu una mi-as dori sa fiu mai slaba si sa nu mi se mai frece picioarele.

| LoOran_1745 a răspuns:

Esti slaba, de asta ai paranteze. Daca te vei ingrasa putin o sa vezi ca spatiile alea goale numite "paranteze" se v-or umple happy

| Onutsu a răspuns:

Cel mai posibil, ca sa te obisnuiesti, facand exercitii sa " uiti " de pozitia aceea stramba sa zic asa tongue fa exercitii si dupa un anumit timp vezi rezultatele tongue succes "strambo"laughing[glumescon the phonehappy

| UrsuPolar a răspuns:

Daca nu ai implinit 1 an, ai sanse sa iti indrepti picioarele. dar daca ai peste 1 an, sunt sanse mari sa ai oasele destul de tari cat sa nu le mai poti modifica. asta doar daca nu cumva ai osteoporoza, si daca ai, picioarele strambe ar trebui sa fie ultima ta problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa esti tu stramba rolling on the floor

| Lory_Loredana_2002 a răspuns:

Ămm...și eu am așa, doar că am âncercat toate metodele ca să mi le ândrept și eu...asta nu este pentru că ești slabă, că am mai văzut fete foarte slabe și cu picioarele drepte.