| Madutza_7366 a întrebat:

Buna sunt madalina am aproape 15 ani si am o problema.am picioarele cam strambestraight faceinainte le aveam perfecte dar de la un tp m`am schimbat.de la genunchi in sus m`am cam latit si am genunchii grosi si astfel pare ca am paranteze.mai ales ca acum am mai slabit putin. as vrea niste exercitii pentru indreptarea picioarelor.si sa ma mai micsorez de la genunchi in sus. multumesc:*

2 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Draga mealaughing, ce ceri u aici e imposibil.Asa te-ai nascut si asa vei fi mereu:!

| alle332 a răspuns:

Si de ce ar fi asta o problema?
nu se vede draga mea nici prin fuste si prin rochii nici prin blog...asa ca stai linistita