| anonim_4396 a întrebat:

Sall,tpu.Am avut o problema, de aproximativ doi ani am niste scurgeri vaginale (leucoree) care erau normale.Iar pe 3 februarie erau parca maronii.Ma gindeam oare sa fie ciclul? ca inca nu mi-a venit, dar nu cred sa fost ciclu deoarece a tinut doar 3 zile si a fost in cantitati mici.am avut cam in acele zile niste dureri de spate si ameteli... oare ce poate fi? ajutati-ma va rog. Dau funda pentru ajutor :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A fost prima menstruatie. la inceput poate fi oricat de ciudata, nu te ingrijora

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.S-ar putea sa iti vina ciclul.Pa,pa

| Azµre a răspuns:

Întreabă medicul, fie e ciclu care trebuie să vină fie e altceva, depinde scurgerea ce miros are! Dacă e de fier sau de altceva!

| ioanna97 a răspuns:

Menstruatia tine intre 3 si 8 zile, deci mai mult ca sigur ai avut ciclu.

| Erina a răspuns (pentru ioanna97):

In cantitati atit de mici?

| GreuEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Iti vine ciclul.

| ellaamalia a răspuns:

Asa am patit si eu acum 6 ani si cand m-am dus la doctor eram gravida ma insemnase. poate si tu esti insarcinata

| Erina a răspuns (pentru ellaamalia):

big grin eu inca nu am avut ciclu...shi sunt virgina

| ellaamalia a răspuns (pentru Erina):

Atunci poate tio veni