| florinrazvan a întrebat:

am avut o problema de sanatate acum s-a rezolvat dar m-am ingrasat cam 5 kilograme inainte nu aveam probleme cu greutatea vreau sa slabesc ati putea sa-mi spuneti cum? nu am posibilitatea la o sala de forta am 18 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Fa miscare multa in fiecare zi

| florinrazvan explică (pentru DiamantulAuriu):

Daca as alerga cati km ar trebui pe zi? si vreun regim?

| DiamantulAuriu a răspuns (pentru florinrazvan):

Pai eu alerg in fiecare zi cam 2, 5 km e bine cam asa