| Winstern a întrebat:

Am hernie inghinala, cand dorm noaptea se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Păi trebuie să te operezi, mergi la doctor nu sta asa.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Winstern):

E un caz de forta majoră fă un efort că pentru tine o faci, iar ea ca mamă sigur te va intelege si va fi alături de tine, ce virstă ai?

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Da! happy Umezeala in timpul somnului. Iar cand te vei trezi, vei constata ca te-ai ejaculat pe tine din cauza controlului necontrolat.

Răspuns utilizator avertizat